Drewniane pudełko dla fotografa na zdjęcia

Przyjemność pracy fotografa i satysfakcja klientów zależy w dużej mierze od efektu końcowego. Samo wykonanie i obróbka zdjęć to tylko część usługi – składa się na nią także dobra komunikacja i artystyczne detale. Świetnym sposobem na wyróżnienie swojego studia jest wyposażenie go w ciekawe akcesoria do użytku fotografa lub takie, które staną się dodatkiem do wywołanych zdjęć wręczanych klientowi. Opakowanie na odbitki, drewniany pendrive z grawerem czy też baner – wszystko to można znaleźć w Drewnianym Sklepie, którego asortyment cały czas powiększa się o nowe modele pudełek i innych produktów inspirowanych naturą.

Ekologiczne i trwałe materiały

W ofercie Drewnianego Sklepu znajdują się między innymi pudełka z drewna brzozowego, dębowego czy sosnowego, a także produkty z wysokiej jakości sklejki, kartonu i tkaniny bawełnianej lub jutowej. Drewniane pudełka malowane są przy pomocy naturalnych bejc na bazie wody, które pozostawiają na produktach zapach drzewa. Woskowanie pudełek odbywa się za pomocą wosku pszczelego, który podkreśla naturalną fakturę drewna. Bezinwazyjność farb i jak najdelikatniejsza obróbka zapewnia produkt wytrzymały, a zarazem zbliżony do natury i przyjazny środowisku.

Jakie dodatki przydadzą się fotografowi?

Wśród mnóstwa interesujących produktów Drewnianego Sklepu warto wyróżnić na przykład drewnianą teczkę na dokumenty lub banery wykonywane z desek. Również wizytówki i vouchery z cienkiego drewna z pewnością zwrócą uwagę klientów i zachęcą do odwiedzenia firmy. Wywołane zdjęcia można przekazać klientowi w kartonowym opakowaniu lub w materiałowej owijce. Ciekawą opcją jest również drewniany pendrive, na którym można umieścić na przykład fotografie i nagrania z wesela. To uroczy dodatek, którego koszt stanowić będzie niewielki procent całej usługi, lecz dobrze dopełni jej rezultat i stanie się cenioną pamiątką.

Pendrive dla fotografa

Również dla hobbystów

Produkty Drewnianego Sklepu https://drewnianysklep.pl nie są przeznaczone wyłącznie dla firm – chociaż grawerunki często kojarzą się z nanoszeniem na produkt własnego logo, z powodzeniem mogą posłużyć zwyczajnej dekoracji. Drewniane pudełko lub pendrive na zdjęcia może być prezentem dla bliskiej osoby lub własną inwestycją hobbystycznego fotografa. Dobrze jest mieć wyjątkowe miejsce, w którym przechowamy zdjęcia z podróży lub z odwiedzanych imprez – opakowania na odbitki w stylu rustykalnym doskonale nadają się do ochrony rodzinnych wspomnień. Zachęcą do regularnego oglądania zdjęć, a same staną się ozdobą pomieszczenia, jeśli umieścimy je w widocznym miejscu.