Szkolenie medialne dla przedsiębiorców

Jedni je uwielbiają, inni wręcz nienawidzą. Dla jednych jest to szansa na rozwój, poszerzanie wiedzy, kwalifikacji i umiejętności, a dla drugich – zupełnie stracony czas. O czym mowa? O szkoleniach. W dzisiejszym artykule piszemy o tym, dlaczego warto uczestniczyć w szkoleniach medialnych i wizerunkowych, interpersonalnych, szkoleniach dla menedżerów i dla przedsiębiorców oraz o tym dlaczego warto zainteresować się warsztatami teambuilding.


Szkolenia medialno-wizerunkowe dla szefa i działu PR


Czasami dobrze byłoby udzielić wywiadu, a Ty wciąż boisz się kamery? Chcesz być dobrze odbierany przez dziennikarzy i klientów. A może zatrudniłeś specjalną osobę do kontaktu z mediami, ale okazało się, że brakuje jej kompetencji? Szkolenia medialne to ważny element, jakim powinieneś się zainteresować, o ile zależy Ci na dobrym odbiorze Ciebie i Twojej firmy przez innych. Na takim szkoleniu poznasz zasady przemówień publicznych i dowiesz się jak się przygotować do prezentacji i jak komunikować się z pracownikami w trudnych sytuacjach. Ta wiedza może Ci się przydać w praktyce.


Trening interpersonalny na szkoleniu


Szkolenia interpersonalne to taki typ szkoleń, w których uczestnicy mają szansę na nabycie konkretnych umiejętności miękkich związanych z utrzymywaniem kontaktów z innymi ludźmi. Prowadząc firmę musisz dbać o swoich pracowników, kontrahentów, dostawców i klientów. Wszędzie spotykasz się z ludźmi. Ważne, abyście Ty i Twoi pracownicy przećwiczyli i wytrenowali się w budowani dobrych relacji z ludźmi. Takie szkolenie przyda się w życiu biznesowym, ale i prywatnym. Trening cechuje praktyczność – zdobytą wiedzę i umiejętności z pewnością wykorzystasz w codzienności. Na szkoleniu poznasz zasady dobrej komunikacji, dowiesz się w jaki sposób łagodzić konflikty i jak słuchać oraz być asertywnym. 


Coś dla menadżerów i właścicieli firm


Szkolenia menadżerskie to świetny trening i szansa na zdobycie użytecznej wiedzy dla osób pracujących z ludźmi i tych, którzy mają zbudować zgrany zespół. Menadżerzy dowiedzą się wiele o zmianie pokoleniowej na rynku pracy oraz o tym w jaki sposób najlepiej budować wiarygodność i zaufanie w relacjach przełożony – podwładny. Przedsiębiorcy podczas szkoleń dedykowanych specjalnie dla nich dowiedzą się jak współpracować z innymi, komunikować się z kontrahentami i jak budować skuteczne strategie. 


Szkolenie dla grupy? Wybierz teambuilding


Szukasz szkolenia dla grupy osób, które mają na co dzień ze sobą współpracować? Jeśli tak, to koniecznie przejrzyj naszą ofertę w zakresie warsztatów teambuilding. Takie warsztaty pozwolą Twoim pracownikom na zbudowanie relacji, poznanie się i lepszą integrację. Dzięki udziałowi w warsztatach członkowie Twojego zespołu nie tylko poznają swoje dobre i słabe strony, ale także dowiedzą się czegoś o swoich talentach. Warsztaty to nie zwykłe szkolenie, ale szansa na zasmakowanie współpracy, budowę dobrego zespołu i rywalizację z innymi.